Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Majk Celo

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Majk Celo është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 11 Tetor 2019, Majk Celo publikon videoklipin "Lali Lali"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Nipi i

Ledina Çelos

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kevi

Rolly

Keli 2

Mario Beats

Franc Koruni

Lum Dakaj

Agon Latifi

Drama

Ekrem Bislimi

Roni

Tags: Majk Celo


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet