Më mbaj mend (për 1 muaj)

Majlinda Cikaqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  41
  • Vendlindja:
  • Suharekë 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Majlinda Cikaqi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë dhe jazz. Në Gusht 2016, Majlinda Cikaçi & Sahit Vata marrin pjesë në Zambaku I Prizrenit 2016 me këngën "Sa Të Dua O Prizren". Në Qershor 2015, Egzon Pireci & Majlinda Cikaqi marrin pjesë në Zambaku I Prizrenit 2015 me këngën "Nga Së Largu". Në vitin 2016, Majlinda Cikaqi merr pjesë në The Voice Of Albania 5, ku mbërriti deri në Netët Live. Më datë 11 Nëntor 2017, Sefe Duraj publikon videoklipin "Embel Ti Ma Le", në bashkëpunim me Majlinda Cikaqi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

The Voice Of Albania

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Majlinda Cikaqi, Majlinda Cikaçi, Majlinda Cikaci

Komente 0