Më mbaj mend (për 1 muaj)

Majlinda Cikaqi - A M'ke Harru Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


E di qe kom gabu po ti sje
Sje mo e jemja
Kom provu ty met harru
Spom del nga mendjaa

[Kur pom thojn qe ty tkan pa
Me nje tjeter krah per krah
Zemra po don me mu ndal
E prej venit don mem dal] x2

[A mke harru a pot bjen nmen per mu
A je e lumtur Ti qysh je kan me mu
Se kur tbjen nata Veq ti pom bjen men
Edhe pse jem larg ti prap je jeta jem] x2

Njeqind plag ne trupin tem
I kisha duru
Mos met pa nga un tu ik
E mos mu largu

[Kur pom thojn qe ty tkan pa
Me nje tjeter krah per krah
Zemra po don me mu nal
E prej venit don mem dal] x2

[A mke harru a pot bjen nmen per mu
A je e lumtur Ti qysh je kan me mu
Se kur tbjen nata Veq ti pom bjen men
Edhe pse jem larg ti prap je jeta jem]x2
Cover: NRG Band - A M'ke Harru
Majlinda Cikaqi
Publikimi: 01/03/2022
Orkestrimi: Ermal Krasniqi
Gitare: Astrit Stafai


Majlinda Cikaqi - A M'ke Harru
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A M'ke Harru".
3. Video është e këngës "A M'ke Harru", por nuk këndohet nga Majlinda Cikaqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Majlinda Cikaqi:


Komente 0