Më mbaj mend (për 1 muaj)

Maksi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  34
  • Vendlindja:
  • Hani I Elezit 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Suedi 
BIOGRAFIA: Maksi është një këngëtar i njohur. Maksi u lind ne Han te Elezit. Ai eshte pjes e grupit ETNA. Maksi per momentin jeton ne Suedi. Në Korrik 2010, Tiki merr pjesë në Kosova Fest 2010 me këngën "Dhezim Flak", në bashkëpunim me Maksi. Më datë 27 Tetor 2010, Da Killa publikon videoklipin "Dy Zemra", në bashkëpunim me Maksi. Më datë 6 Janar 2011, Gimi.g publikojnë videoklipin "Me Mungon", në bashkëpunim me Gentos & Maksi. Më datë 9 Mars 2011, Kosovare Xhoni publikojnë video...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

4 🔥

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Maksi, Etna

Komente 4