Më mbaj mend (për 1 muaj)


Malda Susuri - S'te Kam Afer

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'te Kam Afer".
3. Video është e këngës "S'te Kam Afer", por nuk këndohet nga Malda Susuri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Malda Susuri - S'te Kam Afer  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

29/04/2007

2007-04-29T14:00:58+00:00Une vazhdoj taash,
me nje jete qe se meritova
Kur me sdo jemi bashk
ne cdo qast te dashurowa Shpirt,
ku mbeti ajo dashuri
qe ne te dy e patem dikur
U shendrua ne dashuri
pop se na iku me njehere,

Ref.:
Fjalet e ton ate gjitha tash
u hodhen ne nje lumee,
Me mungon buzeqsheja jote
ste kam me per as ne gjumee
Fjalet e tona ate gjitha tash
u hodhen ne nje lume
Me mungon buzeqeshja jote
ste kam me per as ne gjumee

Syri yt I zit ash e shikon nje tjeterrr
Nuk te kam as pak zilin
mbete weq nje dashuri e wjeter
Te kam ne zemeer cdo here
nuk largohehs nga une dot
Kujtom se paku ndonjeher
Gjdo e mire pa ty sjell lote

Ref.:
Fjalet e ton ate gjitha tash
u hodhen ne nje lum
Me mungon buzeqeshja jote
Ste kam me per as ne gjumeee
Fjalet e ton ate gjitha tash
u hodhen ne nje lume
Me mungon buzeqeshja jote
ste kam me per as ne gjumee


Ky tekst u dërgua nga www.wowlyrics.com   pranvera01
Më Shumë Këngë Nga Malda Susuri:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet