Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mali G Grand Thugz - Fjal Burri (Feat. Young J)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  27

Yeah yeah hey yo yo hehehe
E jom mali g let's show these Βɩ̇tꮯh аꮪѕ Νіɡɡеɍꮪ
Who the Ғυϲƙ is young j grand records

Sa here vij i pandal un tundet e gjith skena dhe kur jam banali
Ja qi ropt me refrena ju e boni videoklipin ta genjeni spektatorin
Se jo kush karin je un e kam thy televizorin e boj senin vet i pari i dyti apo vet i treti
Dihet kush po knon e dihet kush o mreti
Per mu qihet shteti vetem hajde nga kjo zona
T'qihet motra t'qihet tezja t'qihet gjyshja edhe nona
I kallim krejt pidhat lagjet dhe rrugicat
Sa here po na vijne femrat po na tregojne cicat

Refreni (2x)
Ooou e di kush jena e di
Coni shishet nalt se po vin dy G
E ndezim barin krejt na i kallim
E ju inatcinj po e hani karin.

Ndalo nga kjo zona se ktu qihesh dit per dit
Se po qa jam kurioz se punova lete die
Jo nuk merrem me fjal jo nuk jam si ata
Se krejt leh si qena ja bojn bla bla bla sjam normal
Ha se kam zgjedh numrin se kam zgjedh numrin me fat
Hey Ꮇοțĥеґƒṳꮯḳегṣ ju po keni nga dy emra un jam plak teknik jom
Kurvar me dy femra hej ju se po dukni se du un boj dicka tjeter
Di me perdhenuo femmna klasike un jam shum blak ju po boni sekse t`ndryshme
Un i boj ven ne pas un vite e vite se jam shum nalt
Po ju hani karin se jeni vari karin un jam shum nalt e ti ul ato brek
Refreni (2x)
Ooou e di kush jena e di
Coni shishet nalt se po vin dy G
E ndezim barin krejt na i kallim
E ju inatcinj po e hani karin.

Postuar nga shumaxhiu 29.05.2023


Ky tekst u dërgua nga Renald Otr / shumaxhiu   EssatiMali G Grand Thugz
Featuring: Joniad Banushi
Renditja: Top 200
Publikimi: 21/06/2010


Mali G Grand Thugz - Fjal Burri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fjal Burri".
3. Video është e këngës "Fjal Burri", por nuk këndohet nga Mali G Grand Thugz.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mali G Grand Thugz:


Komente 0