Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Mali G - X-xplosive

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "X-xplosive".
3. Video është e këngës "X-xplosive", por nuk këndohet nga Mali G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mali G - X-xplosive  (Feat. Diablo M_p_m)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

28/04/2009

2009-04-28T17:47:11+00:00Mali-G :
OTR jon ksajde sa dhipi u nxon
OTR ju hajdeni mi qi bashk teton
OTR a pom ngon se per ty jeten e jap
OTR per ju bona X-xplosive Trap
Kap nje Kap dy sun qellon asnje si ne
OTR in mY shqipe kap shtine veten ndhe
A je me ne a je me inat-G'it tane
Nuk ka n'OT'r qe me tjeret perngjane
Qa po bane Diablino
Diablo si boss po rrino
Hino n'ferrk mete n'kerr
OT'R sjon BelaGji
Ti sje i fort ti je mut ti je pidh ti je fmi

Refrenin (se di valla qe anglish o)

Diablo :
N'invite n'MSN
Tu fol me OTR
Jena si UCK
Fillojm me Shkronjen ABC
A pom me ngone
Qka jom tu thone
A pom done , idollizone
Po kap leje qija nenen
Se krejt keshtu na benen
Bela-Gji na nuk jena
Vec kush e lyp e vrasim
Na ta qina he sikur bomb t'pelcasim
Ik OTR se pot vjen disfata
Unikkotelat po behen psichopata


Ky tekst u dërgua nga Vdes'per'otr
Më Shumë Këngë Nga Mali G:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet