Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mali G - Fjal Buri

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fjal Buri".
3. Video është e këngës "Fjal Buri", por nuk këndohet nga Mali G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mali G - Fjal Buri  (Feat. Olti Eskobari)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Komente

1 🔥

07/02/2010

2010-02-07T07:38:07+00:00MALI G Pressents

Sa her vi i pandal tundet e gjith skena e kur jam banal ja qi ropt naper refrena ju e boni video klipin genjeni ta
spektatorin se jo kush karin je un e kom thy televizorin e boj senin vet i pari i dyti apo i treti dihet kush po knon hej dihet kush o mbreti per mu qihet shteti vetem hajde ka kjo zona qihet motra qihet tezja qihet gjyshja edhe
e nona i kallim kejt pidhat lagjet dhe rrugicat
sa her na po vim femnat po na tregojn cicat
Nuk Jemi Vetem Grand, madheria juaj
naco te rruges me eksperience sepse nuk e rruajme
Get On More Tem A Ma Get Your

REF 2X

Oh Me Enxii Kush Jena Edinn Qoni Shishet Lart Se PO Vin 2 GG E Ndezim Barin Krejt Na I Kallim Eyo Inat -G Yoo Po Na Hani Karin

Olti Eskobari Pressents

Un Kalova Nga Kjo Zon Qe Ishte Fuqishme ileqart Jan Kurjoz Se Punohet Per Dy Hite Jo Nuk Merrem Me Fjal Jo Nuk Jom SI Ata Qe Krejt Lehin Si Qena Po BOj Bla Bla Bla S`jom Normal hëëh Se Kom Still Univerzal Ke Nje Still Anonim Qe Qihet Panal Eh Mother Fucked Ju Keni Nga Dy Emra Un JOm Plot Teknik Jom Kurvar Me Dy Femra Eyuu Hitet Nuk I Punojm Un BOj Diqka Tjeter Me Perdhenu Ey Zemer Jom Shum Klass Ju Po Beni Sexy Te Ndryshme Un I Boj Very Nice Un Hite E Vite Se Jom SHum Nalt Ju Na Hani Karin Se Jeni Vari Karin Jom Preffekt Pa Defekt Se Un Jom Shum Nalt Dhe TI Ul Ato Brek

Mali G

REF 2X

Oh Me Enxii Kush Jena Edinn Qoni Shishet Lart Se PO Vin 2 GG E Ndezim Barin Krejt Na I Kallim Eyo Inat -G Yoo Po Na Hani Karin


Ky tekst u dërgua nga Zhuta
Më Shumë Këngë Nga Mali G:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet