Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mallëngjim Bajrami

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Mosha:
  • 25 Vjeç
BIOGRAFIA: Mallëngjim Bajrami është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore qytetare. Ai ka ndjekur shkollën e muzikës në Gjilan për solo këndim. Në vitin 2014, Mallëngjim Bajrami merr pjesë në The Voice Of Albania 4. Ai është vëllai më i vogël i një tjetër konkurenteje në “The Voice”, e cila është Majlinda. Duket dhe si një sfidë brenda familjes. Ashtu si dhe e motra Mallëngjimi është pjesë e një tradite muzikore që ka familja e tij....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Vëllai i

Majlinda Bajramit

Pjesëmarrës në

The Voice Of Albania

Vëllai i

Zyrije Bajramit

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

5kinny

Katilirrebel

Rap Kills

Niti

E-Mc Intro

Poku

Agon Latifi

Kasamo

Flame (Flamur Selmani)

Ardy

Tags: Mallëngjim Bajrami


Komente mbi këtë artist