Më mbaj mend (për 1 muaj)

Malvin Terziu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
Malvin Terziu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Besmir Spahiu

K'r

Kook.1

Brendo

Gooldman

Butrint Behrami

Click-E

Tonny-D

Backy

Mc.Yahoo

Tags: Malvin Terziu, Mali


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet