Më mbaj mend (për 1 muaj)

Malvin Terziu - Fol Me Mu Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


fol me mu moj fol me tjer
zemren time po ma then
pse stregon ti a me don
po po lun me mu me fjal

ref: as nje dit mos meu taku qysh mendon ti tash per mu a e din se sa te du prap ne ty jam dashuru

dit e nat mendoj per ty por ti ket se meriton
sa te dua une ty zemren ti po ma shkatrron


Ky tekst u dërgua nga Lona


Nuk kemi video për këtë këngë.
Malvin Terziu - Fol Me Mu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fol Me Mu".
3. Video është e këngës "Fol Me Mu", por nuk këndohet nga Malvin Terziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Malvin Terziu:


Komente 0