A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  165
  • Origin:
  • Durres 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 26
  • Zodiac sign:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Mandi is a popular singer of Ethno music. Më datë 17 Nëntor 2012, Sabina Dana publikojnë videoklipin "E Kom Pas", në bashkëpunim me Dafi Derti & Mandi. Muzika e këngës u punua nga Alfred Sula, teksti u shkrua nga 2 Step. Videoklipi u prodhua nga Max Production. Më datë 18 Janar 2013, Silva Gunbardhi publikon videoklipin "Te Ka Lali Shpirt", në bashkëpunim me Mandi & Dafi Derti. Muzika e këngës u punua nga Alfred Sula, teksti u shkrua nga 2 Step, ndërsa për orkestrimin u kujdes Alfred ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


» Add A Song »

Nishtulla City
2 Shisha-Shisha
Binnaz
3 Femije Bekoi Zoti
Mbreti
Sheili
Suhejli
Klikime Me Miliona
Kristi
Diva


Related Artists:

Tafa

Çartani

Gerard Merdani

Mateus Frroku

Erik Lloshi

Lazy

Glenis Dume

Klejvis Saliaj

Silver Metka

Mali G Grand Thugz


Tags: Mandi, Mandi Nishtulla, Mandi Nishtulles, Pellumb Elmazi

Mandi in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019