Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Mandi

Vendlindja: Durres  
Jeton dhe vepron në  
Mosha: 25 Vjeç

Këndon kryesisht: Etnike

Rryma të tjera: Pop


Mandi është një këngëtar i njohur.

>> Dërgo Biografinë >>


» Dërgo Korrigjime »


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  98

  • Mandi ka këto rrjete sociale:

teksteshqip.com © 2007 - 2017