Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mandi
 • Emri i Vërtetë:
 • Mandela Mustafa
 • Vendlindja:
 • Durres 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 28 Vjeç
 • Ditëlindja:
 • 15 Shtator 1992
 • Shenja e Horoskopit:
 • ♍ Virgjeresha
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  238
Këndon kryesisht: etno

Mandi është këngëtar i njohur. Më datë 17 Nëntor 2012, Sabina Dana publikojnë videoklipin "E Kom Pas", në bashkëpunim me Dafi Derti & Mandi. Muzika e këngës u punua nga Alfred Sula, teksti u shkrua nga 2 Step. Videoklipi u prodhua nga Max Production.

Më datë 18 Janar 2013, Silva Gunbardhi publikon videoklipin "Te Ka Lali Shpirt", në bashkëpunim me Mandi & Dafi Derti. Muzika e këngës u punua nga Alfred Sula, teksti u shkrua nga 2 Step, ndërsa për orkestrimin u kujdes Alfred Sula. Videoklipi u prodhua nga Max Production. Me këtë këngë, Silva Gunbardhi marrin pjesë në Zhurma Show 2013 në vitin 2013.

Më datë 1 Korrik 2013, Desislava & Mandi publikojnë videoklipin "Pusni Go Pak", në bashkëpunim me Ustata.

Më datë 10 Tetor 2014, Sergio publikon videoklipin "Pantera", në bashkëpunim me Mandi. Muzika e këngës u punua nga Alfred Sula, teksti u shkrua nga 2 Step. Videoklipi u prodhua nga Alexander Video.

Më datë 14 Qershor 2015, Mandi, Diana & Mr. Juve publikojnë videoklipin "Imi Place Tot La Tine".

Më datë 31 Dhjetor 2015, Mandi Nishtulla & Gon Kalaja publikojnë videoklipin "Mbreti".

Më datë 18 Gusht 2016, Mandi publikon videoklipin "Mbreti Detit", në bashkëpunim me Mikel.

Më datë 28 Janar 2017, Geni Nishtulla publikon videoklipin "Cocaina", në bashkëpunim me Mandi Nishtulla.

Më datë 20 Mars 2017, Eri Qerimi, Fatmir Sula, Murat Nazifi, Landi Roko & Mandi Nishtulla publikojnë videoklipin "Santi". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, Emrah Xhixho, teksti u shkrua nga Dritan Shtylla.

Më datë 27 Maj 2017, Mandi publikon videoklipin "3 Femije Bekoi Zoti", në bashkëpunim me Eri Qerimi, Landi Roko & Murat Nazifi. Muzika e këngës u punua nga vetë Mandi. Videoklipi u prodhua nga Swart Production.

Më datë 10 Qershor 2017, Lind Prizreni publikojnë videoklipin "Bota", në bashkëpunim me Mandi & Bigi. Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, teksti u shkrua nga Dritan Shtylla, Bigi. Videoklipi u prodhua nga Swart Production.

Më datë 12 Gusht 2017, Mandi publikon videoklipin "Ejsi". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, Emrah Xhixho, teksti u shkrua nga Sebastiana Brecani.

Më datë 28 Shtator 2017, Sigi Bastri publikon videoklipin "Hije Dashurie", në bashkëpunim me Mandi. Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, Emrah Xhixho, teksti u shkrua nga Sebastiana Brecani.

Më datë 10 Janar 2018, Mandi Nishtulla & Gon Kalaja publikojnë videoklipin "2 Shisha-Shisha". Muzika dhe orkestrimi nga Albert Sula.

Më datë 14 Korrik 2018, Mandi, Murat Nazifi, Landi Roko, Ilir Tironsi & Taulant Vasili publikojnë videoklipin "Kristi". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, Keli Shikut, teksti u shkrua nga Olsi Celmeta.

Më datë 23 Korrik 2018, Mandi, Eri, Fatmiri, Landi, Murati & Ilir Tironsi publikojnë videoklipin "Suhejli". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, Emrah Xhixho.

Më datë 23 Gusht 2018, Keli Shikut publikon videoklipin "Big Man", në bashkëpunim me Mandi Nishtulla. Muzika e këngës u punua nga vetë Keli Shikut, ndërsa për orkestrimin u kujdes Festim Gici.

Më datë 25 Tetor 2018, Mandi, Murati & Ilir Tironsi publikojnë videoklipin "Binnaz". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, Keli Shikut.

Më datë 27 Tetor 2018, Mandi & Batalioni B13 publikojnë videoklipin "Sheili". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, Emrah Xhixho, teksti u shkrua nga Olsi Celmeta, ndërsa për orkestrimin u kujdes Albert Sula.

Më datë 4 Dhjetor 2018, Xheni publikon videoklipin "Dashni", në bashkëpunim me Mandin. Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Albert Sula. Videoklipi u prodhua nga kompania Chill Pro.

Më datë 23 Dhjetor 2018, Mandi, Murat Nazifi & Ilir Tironsi publikojnë videoklipin "Klikime Me Miliona". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici & Emrah Xhixho, ndërsa teksti u shkrua nga Olsi Celmeta.

Më datë 5 Janar 2019, Muharrem Ahmeti, Mandi, Eri Qerimi & Landi Roko publikojnë videoklipin "Viti Ri Gon Kalaja". Muzika e këngës u punua nga Albert Sula, teksti u shkrua nga Gezim Mneri, ndërsa për orkestrimin u kujdes Albert Sula.

Më datë 16 Janar 2019, Mandi publikon videoklipin "Diva", në bashkëpunim me Mikel Elmazin. Muzika e këngës u punua nga Festim Gici & Emrah Xhixho, ndërsa teksti u shkrua nga Olsi Celmeta.

Më datë 5 Prill 2019, Mandi publikon videoklipin "Nishtulla City", në bashkëpunim me Fabio, Mikeli & Ilir Tironsin. Muzika e këngës u punua nga Mandi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Festim Gici.

Më datë 24 Prill 2019, Mandi publikon videoklipin "Europa", në bashkëpunim me Murat Nazifi, Fransua Sula, Ervin Qerimi & Ilir Tironsin. Muzika e këngës u punua nga Festim Gici & Emrah Xhixho.

Më datë 24 Prill 2019, Mandi publikon videoklipin "Realiteti". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Albert Sula. Videoklipi u prodhua nga kompania Star Production.

Më datë 30 Maj 2019, Eri Qerimi publikon videoklipin "King", në bashkëpunim me Mandi & Hysen Trubarevën. Muzika e këngës u punua nga Eri Qerimi, ndërsa teksti u shkrua nga Eri Qerimi & Hysen Trubareva.

Më datë 17 Korrik 2019, Mandi publikon videoklipin "Panama", në bashkëpunim me Landi Roko & Ilir Tironsin. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Mandi.

Më datë 21 Korrik 2019, Mandi, Landi, Zani, Geri, Adi Sybardhi & Ilir Tironsi publikojnë videoklipin "Bisous". Muzika e këngës u punua nga Adi Sybardhi, teksti u shkrua nga Gezim Mneri, ndërsa për orkestrimin u kujdes Albert Sula. Videoklipi u prodhua nga kompania Chill Pro.

Më datë 23 Korrik 2019, Mandi publikon videoklipin "Trendafil Me Ere", në bashkëpunim me Rei & Ilir Tironsin. Muzika e këngës u punua nga Eri Qerimi, teksti u shkrua nga Mandi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Eri Qerimi.

Më datë 2 Gusht 2019, Mandi publikon videoklipin "Elma", në bashkëpunim me Eri Qerimin. Muzika e këngës u punua nga Eri Qerimi & Alsked Rrenja, teksti u shkrua nga Mandi & Eri Qerimi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Eri Qerimi & Alsked Rrenja.

Më datë 15 Gusht 2019, Mandi publikon videoklipin "Tak Tak", në bashkëpunim me Mikel Elmazi & Fabion. Muzika e këngës u punua nga Mikel Elmazi, teksti u shkrua nga Mandi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Mikel Elmazi.

Më datë 5 Shtator 2019, Landi Roko publikon videoklipin "Si Qershi", në bashkëpunim me Mandin. Teksti i këngës u shkrua nga Mandi.

Më datë 27 Shtator 2019, Mandi publikon videoklipin "Ejsi 2". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, ndërsa teksti u shkrua nga Sebastiana Brecani.

Më datë 7 Nëntor 2019, Mandi publikon videoklipin "Limonada Coco", në bashkëpunim me Hysen Trubareva & Dezmailov. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Mandi.

Më datë 31 Dhjetor 2019, Mandi publikon videoklipin "Nishtulla City 2", në bashkëpunim me Xhynet & Mikel Elmazin. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Mandi.

Më datë 6 Shkurt 2020, Mandi publikon videoklipin "Mandarina", në bashkëpunim me Hysen Trubarevën. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Hysen Trubareva.

Më datë 1 Qershor 2020, Mandi & Xhepi Vogel publikojnë videoklipin "Dashni E Paster", në bashkëpunim me Ilir Tironsin. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Mandi.

Më datë 30 Maj 2020, Mandi publikon videoklipin "Legjendari", në bashkëpunim me Mikel, Fabio & Ilir Tironsin. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Mandi.

Më datë 9 Qershor 2020, Mandi publikon videoklipin "Shqipe", në bashkëpunim me Hysen Trubarevën. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Mandi.

Më datë 9 Qershor 2020, Mandi publikon videoklipin "Selita", në bashkëpunim me Klement & Ilir Tironsin. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Mandi.

Më datë 17 Gusht 2020, Mandi publikon videoklipin "Bukuria E Saj", në bashkëpunim me Petrit Vullkanin. Orkestrimi i këngës u punua nga Samuel Kodra.

Më datë 17 Shtator 2020, Mandi publikon videoklipin "Terminatoria", në bashkëpunim me Klement, Ilir Tironsi & Mikel Osmanin. Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Samuel Kodra.

Mandi ka njoftuar se do publikojë së shpejti videoklipin "Habibi".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

11

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet