A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Mandi - Gilavel


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

20/05/2009

2009-05-20T09:51:48

ooo te gilavava oo ervin hoxhi oo te gilavava oo e ervin hoxhi o gilai none lele bashavella o gilani none te bashavella

mani sybardhi bashavella mani lo sybardhi oo te bashavella o saksofoni none te pa shovella o saksofoni none te bashavella

mani lo mani oo te gilavela mani lo mani lale o te gilavela

mani:
erdha mandi erdha o me adsybardhin ervin hoxhin karshi florianit.
ajde mandi ajde knoje pak nishtulen ajde mandi ajde knoje pak nishtullen

mandi:
te gilavava oooo enishtullake oo te gilavavaoo enishtullake
elovbin la ci nano o adsybardhi kajo fani none of gilavella
oo flor mumajesi o nik serioz o flor mumajesi o lele i con zone
alban rexhen nane gilavava oo o alban rexhen lele gilavava

o saro ujko none kaj te tovo o saro ujko kaj tetovo

mani:
ja pra njerez te mrekullueshem te gjithe boten keshtu behet muzika te kesh pran te madhin ad sybardhin dhe gjigandin e shqiperis ervin hoxha gjithaashtu te kesh jeten e studios te flor mumajesit


Lyrics submited by Gulu
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019