A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Mandi
  • I Ulur Pran Tavolines

Audio

Video Link

Mandi - I Ulur Pran Tavolines


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/09/2007

2007-09-17T03:41:01

(2x)
Jam i ulur un mbi tavolin
po i pi une ca got raki
po mendoj per dashnoren time
mka marr malli me ti pa dy syt e zi

po mendoj per dashnoren time
po mendoj per dashnoren time
me lot po te qaj mos ma fshij lotin mbi sy
ti jeten time alelej ti moj qma ke mar
jeten time vash ti qma ke marr
me lot po qaj dit e nat mendoj per ty
per jeten time mos ma fshij lotin mbi sy
ti zemren time ti ma ke coptu
mendoj per dashnoren time
po mendoj per dashnoren time
me lot po te qaj mos ma fshij lotin mbi sy
ti jeten time alelej ti moj qma ke mar
jeten time vash ti qma ke marr
me lot po qaj dit e nat mendoj per ty
per jeten time mos ma fshij lotin mbi sy.


Lyrics submited by Desperado
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019