A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Mandi
  • Per Cunat E Durresit

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Mandi - Per Cunat E Durresit


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

06/03/2008

2008-03-06T18:35:49

eeeeeeeee eeeeeeejjj aman aman.........

kam mall ne shpirt kam lot ne sy kam dhimbje ne zemer per koken tende un skam tjeter per koken tende un skam tjeter per koken tende un skam tjeter (2 her )

a ky mandi te vjen verdal a ky mandi moj vajz nuk e di a ke besen per koken tende un skam tjeter per koken tende un skam tjeter (2 her)

kam mall ne shpirt kam lot ne sy kam dhimbje ne zemer per koken tende un skam tjeter per koken tende un skam tjeter per koken tende un skam tjeter (2 her )

a ky mandi te vjen verdal a mandi oj vajz nuk e di a ke besen per koken tende un skam tjeter per koken tende un skam tjeter (2 her)


Lyrics submited by Igli
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019