A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Mandi Nishtulles - Tallava


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  10

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

04/08/2012

2012-08-04T18:12:46


It's a long time that we try finding the lyrics to "Tallava" sung by Mandi Nishtulles.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Meti - Tallava

ti je e jema qashtu po ma kana
hej zemer zemer ty nuk po te len
nana e ne shkrive shum e ambel si
bombona per ty zemer
kisha dhan miljona njo si ti$
krej qashtu kan qef me pas
se ta dridh her perpara her
permas hajde tash dredhe belin
tallava mashalla lujna
qyqen lumet na

Lumturie Tahiri (Lumja) - Tallava

edhe kadal dal o shok ja nisa me knue ohh ja nisa me knuaa edhe ton ton me ren oo aman aman ja kum nis me knu ohh ja kom nis me knuee oo per prishtinen oo shok po du em vazdu ee e kadal dale e per pejen e e gjakoven e deqanit ne ket vend ee oo jalla kadal dal e pe dojm me djeg o me kit saksafon do ta kallim krejt ee oo jalla per drenicen e per mitrovicen ne kit vend o me kalll e me shkrii e per vushtrrii oo timin me ja qitt aa aman aman timin me ja qitt ee oo per ferizajin oo shok qat qytetin temm ee oo ee morra rrugen oo ne gjilan me shkue oo me shoqnii aman tybe mu u takuee e qeshtu ferizajii ja patii adettoo tybe per viti off off hajdenii me knu tallava ee oo me knu tallavaee oo per prizereni aman aman amaaan oo me vazhdu ee ooo sot per shqiptarr mi knu ee e tallava me ren eelejeele aman aman amann offff off lejlejle off offf ????????????????????????

Muharrem Ahmeti - Tallava

e ngoni shok amman aman ju more vllazni e ngoni shok ju more vllazni qa pi knoj sonte karshi qapi knoj sonte kaqshi ren me ren oj jam ordh ket vend erenme ren o jam ordh ket vend kadal dal ren me ren aj kadal dal ren me ren me fatmir malinen tybe me vullnet me fatimr murine ty be me vullnet valla rem tirona o jam ordh kosov muharrem tiron o jam ordh kosov valla ne gjilan hajde me kall krejt valla ne gjilan me kall krejt lum shoqnija sonte lujka rethum reth o luj shoshnija lujke redhum redh qka pi knoj ky turbudizel me kto fjalt rqna me do berte rona2 e dodvazhdoj veq me gajde defit o veq me kajde defit lum me fatmirin po knoj karshi aj po knoj karshi valla krejt gjilani pesh me qu ai krejt gjilanin pesh me qu edhe qa pi knoj aj me tispunu ai qa pi knoj jme dispunu leeeeeejj aman amanaaaj ele leeeeeeeeeeee fooo fooooo e une knova me vullnet aj une knova me vullnet po ja knoj o triton o qunin e vet po ja knoj o titres oj qinin e vet po ja knoj o aldin oj aldin e vet po ja knoj o aldin e vet aj une knova hajde ofa ofa aj une knova ofa ofa muharrem tirana jo nuk ban mo nona muharrem tirona jo nuk ban mo nona valla rrem tirones hajde ju kput peni hajde rem tirones jalla ju kput peni o fatmir murine mi erdh reni o dot vazhdoj per ju o shok qai fatmiri jem o qai vllavi jem veq me gajde deri sod ja vash ja vash o qai turbudizel me kall krejt edhe tan gjilanin kum ka me qu lum ton kosova jahde me na ngu tttrrrrrrr
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019