Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mandi - Ko Droma  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

1 🔥

23/10/2012

2012-10-23T18:38:09+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ko Droma" kënduar nga Mandi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mandi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mandi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet