Audio

Mandi - Melina  (Feat. Ilir Tironsi)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/03/2019

2019-03-31T15:14:25

Featuring

Ilir Tironsi

Muzika & Teksti:

MandiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Melina" kënduar nga Mandi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mandi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mandi:

Më Shumë...