Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mandi - Realiteti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Nje nate per ty mendoja
Zemra per ty me digjet fort
Dicka je ti per mua
pa ty s jetoj dot

Cdo nate je endrra ime
Cdo dite realiteti im
Ti me mbush me dashuri
Me qetson ne perqafim

Gjithçka je ti per mua
Zemra per ty me digjet fort
Gjithçka je ti per mua
Pa ty s jetoj dot
Mandi
Publikimi: 24/04/2019
Muzika: Albert Sula
Orkestrimi: Albert Sula
Video Produksioni: Star Production


Mandi - Realiteti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Realiteti".
3. Video është e këngës "Realiteti", por nuk këndohet nga Mandi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mandi:


Komente 0