Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Mandi - Mamacita  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

23/03/2020

2020-03-23T15:09:43+00:00

Muzika:

Mandi"Mamacita" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga Mandi.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.
Videoklipi nga Mandi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Besi, Dori & Anxhi - Mamacita

Mes nesh lindi dicka
Jo si ty une s'kam pa
Dhe sa here me shikon
Me sy me provokon

REF.:
Mamsita mamasita
Zemren ty ta godita
Mamasita mamasita
Zjarr e ndeze mamasita

Vetem ty une po t'du
Hajde festo ti me mu
Te kercejm pa pushim
Mamasita shpirti im

REF.:
Mamsita mamasita
Zemren ty ta godita
Mamasita mamasita
Zjarr e ndeze mamasita

S4MM - Mamacita

VERSE 1:
Zemrën tën e ni pe larg
Hajde afrohu ma ngat
Se nashta sot unë kam fat
Me ma dhën për 1 jet, jo 1 nat
(Yee)
E nëse t'thirri për me dal
A ka naj njo që na nal
E do sekonda me mi fal
Ti kisha thën edhe do fjalë

CHORUS 2x:
Mamacita
Ti p'i çmend
Edhe s'ta nin për askon
E unë rrugve u rrita
Tu ngajt mas teje
Si me ngajt për 1 milion

REFRAIN:
Zemër kallxom a ma jep tën jetën
E jo veç për 1 nat
Ti m'bën mu me hup kejt vetën
Me ty mu përshtat
Kallxom a ma jep tën jetën
E jo veç për 1 nat
Ti m'bën mu me hup kejt vetën
Me ty mu përshtat

BRIDGE 2x:
Për kën e ruan at zemrën?
Për kën e ruan at zemrën?
Bjema tënen merre temën
Bjere tënden merre temën

VERSE 2:
Bjere tënden merre temën
Se unë te ti e maj mendjën
Me ato sy ma more zemrën (2x)
Shawty po duket si Rihanna
E do me pi columbiana
Do me vesh Dolce Gabbana
E thirri [Que Melero Mamá]?

REFRAIN:
Zemër kallxom a ma jep tën jetën
E jo veç për 1 nat
Ti m'bën mu me hup kejt vetën
Me ty mu përshtat
Kallxom a ma jep tën jetën
E jo veç për 1 nat
Ti m'bën mu me hup kejt vetën
Me ty mu përshtat

BRIDGE:
Për kën e ruan at zemrën?
Për kën e ruan at zemrën?
Bjema tënen merre temën
Bjere tënden merre temën

CHORUS 2:
Mamacita
Ti p'i çmend
Edhe s'ta nin për askon
E unë rrugve u rrita
Tu ngajt mas teje
Si me ngajt për 1 milion
2x

Sparksi - Mamacita

[SPARKSI:]
ej mamasita, ej mamasita, ej mamasita

[HOOK:]
ej mamasita, ej mamasita
hajde te na se ti je ma e mira
si ti un lypa, Todo la vida
a je ka tirana, a je ka prishtina (2x)

[SPARKSI:]
ejejej ajo ka qef kohen me kalu n’ibiza
pushimet me dhurata e surpriza
ajo rolin pe lun si bandita
e thirra edhe dola me to pijta (2X)
tu chillit en bazen
mamasita po vjen
bashk me shoqe po kcen, kcen, kcen
jajaja (2X)
ajo rrin neper kafiqo ton diten
naten neper disco tu pi mohito
kerrin e ka benz benz, benzi benzi
and she like to dance dance, danci danci

[HOOK:]
ej mamasita, ej mamasita
hajde te na se ti je ma e mira
si ti un lypa, Todo la vida
a je ka Tirana, a je ka Prishtina (2x)

[SPARKSI X FERO:]
a osht qeky Sparksi ajaje
qaty bashk me Feron ajaje
a osht qeky Sparksi ajaje
qaty bashk me Feron ajaje
a osht qeky Sparksi ajaje
qaty bashk me Feron ajaje
a osht qeky Sparksi ajaje
qaty bashk me Feron ajaje

[FERO:]
Ah, I might f**k your bi**h and you know that (you know that)
e din qe jom i flliqt yeah she know that (she know that)
Dancing on my dick yeah she love that (she love that)
Is only me running the city know that
tash po du me fol per ni tem serioze
un dola me to e ajo o shum misterioze aa
ja dhash dy gram e mshitet mafioze
kta repera lypin beef un me kta po luj veq qoke
i thash asaj me ardh se nuk ish vet po ish me shoqe
ato e kom paciente e banesen barnatore aa
been the gangster since the same
Zemer jom tu ardh pom shkrun mu vanesa
Dhipin ton e thirri veq kur tbohet full banesa
Yeah Im flexing ninstagram i shtina krejt kto tesksta
Me 12 vjet jom kon gipser shum gips permi banesa
Uzi kap per pantolla nqytet shum mir um kan pa leprat

Marr MD marr MD aha
Pom lepin e lepij aha
Mu kan ngri kejt filqit aha
veq me thy un po vi aha (2x)

shum me hi je tum shti
shum me hi je tum shti mamasita
menyra qysh pe sill oo
menyra qysh pom sill mamasita

[SPARKSI:]
shum me hi je tum shti
shum me hi je tum shti mamasita
menyra qysh pe sill edhe
menyra qysh pom sill mamasita

[HOOK:]
ej mamasita, ej mamasita
hajde te na se ti je ma e mira
si ti un lypa, Todo la vida
a je ka Tirana, a je ka Prishtina (2x)

[SPARKSI X FERO:]
a osht qeky Sparksi ajaje
qaty bashk me Feron ajaje
a osht qeky Sparksi ajaje
qaty bashk me Feron ajaje
a osht qeky Sparksi ajaje
qaty bashk me Feron ajaje
a osht qeky Sparksi ajaje
qaty bashk me Feron ajaje

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Mandi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet