Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mandy

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Mandy është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 7 Dhjetor 2019, Mandy publikon videoklipin "Merri Shoqet". Më datë 4 Janar 2020, Mandy publikon videoklipin "Nena Ime". Më datë 7 Shkurt 2020, Mandy, G Bani & Geri publikojnë videoklipin "Lale Lale". Më datë 13 Mars 2020, Mandy & G Bani publikojnë videoklipin "Si At'her". Muzika e këngës u punua nga Stine & G Bani, ndërsa teksti u shkrua nga Stine, G Bani & Mandy. Videoklipi u prodhua nga MAX Production, ndërsa produksioni audio ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Mandy

Komente 0