Më mbaj mend (për 1 muaj)

Manjola Ahmetaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Manjola Ahmetaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Manjola Ahmetaj ka filluar karrieren e saj ne vitin 2009 duke kenduar ne evente te ndryshme. Shkolla e mesme e muzikes, ne vitin 2012 perpunoi kengen 'Sugarja e nanes', ku mori pjese ne gjirimet e fundvitit ne televizione te ndryshme, Manjola tashme ka filluar tashme 4 vite te jet pjes e Ahengjeve familjare. Ne viin 2014 kreu kursin e gazetaris the moderimit ku edhe e udhehoqi programin 'Urime the pershendetje'. Tashme ajo fillon te kendoje neprr...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Manjola Ahmetaj

Komente 0