A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Manjola Nallbani

Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  211
  • Origin:
  • Tiranë 
  • Age:
  • 50
  • Zodiac sign:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Manjola Nallbani is a popular singer of Pop music. Manjola Nallbani eshte nje kengetare e cila nuk e ka te veçuar zhanrin muzikor, pasi ajo kendon kenge popullore, folklorike, muzike te lehte etj. Perveç muzikes, ajo merret edhe me profesionin e saj shume te dashur, siç eshte mesimdhenia ne Akademine e Arteve ne Tirane. Ka shume pervoje ne muzike dhe me te gjithe ato prezantime te suksesshme, ka arritur qe te jete e dashur per publikun. Eshte e martuar dhe ka 2 vajza. Si natyre eshte e sinqerte, ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

Tingujt E Shpirtit Tim (2015)

Art (2004)

Me Shihni çilter Si Ju Shoh


» Add A Song »

Udhetoj E Menduar
Lufton Drenica
Unë Do Të Dua
Je Fati Im
Ti, Linde Per Mua
Zemer Tirone
Shpirtin Ke Tek Mua


Related Artists:

Rovena Dilo

Aida Baraku

Hirushe Xhemali

Nertila Koka

Miradije Aliu

Antigona Sejdiu

Sadete Shkodra

Ganimete Jashanica

Eda Zari

Mira Konçi


Tags: Manjola Nallbani

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019