Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Manjola Nallbani - Non Stop
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Non Stop".
3. Video është e këngës "Non Stop", por nuk këndohet nga Manjola Nallbani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Manjola Nallbani - Non Stop  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Me Shihni çilter Si Ju Shoh"

Komente

Asnjë Koment

05/11/2010

2010-11-05T17:19:30+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Non Stop" kënduar nga Manjola Nallbani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Dioz.B9 - Non Stop

sorry i kant drop
im non stop, evry day on the top,
gjujna pluma si robot,
Skom nevoj per patent kom auto pilot
Hend shot
E lexoj jeten nhoroskop
Tshof nga larg teleskop,


Sorry i kent drop
im non stop, evry day on the top,
Sen ski mos ja fut kot,
Shtina pluma si robot,
Skom nevoj per patent kom auto pilot
E lexoj jeten n"horoskop,
tshof nga larg teleskop.
Ti je shum i vogel duhet me marr mikroskop.

vin nga qelli ntok si alien,
fluturoj ma shpejt se shqipnja me kren,
ti po fol po sja vlen.

Dioz.b9 evry day online,
mos e prek its main,
Mathaficker disain

Je tu fol shum autoparlat, se di kush je,
stvi garant,
shkelqej shum diamant,
ti ske tru ignorant,
sje venali je emigrant,
sje fare interesant
truni jem i komplikum impiant.

Vec tu gjujt
20 persona tu mrujt
Kta tipa jan shujt
Jo jo kta skan mujt.

Leteratura,
si me shkrujt shkoronja neper mura, tshkatrroj eshe nese ki armatura.

Me 2 gi plumat kercasin
Mos u afro kta tvrasin
Nuk flasin jo nuk e zgjasin.
Koken ntavan ta plasin.

E shfytzoj castin
Se njof rastin,

Im the king or the pary,
ma i shtrejt se ari,
mos um fol per pare se vi ti mari,
Sjam i pari,
Nuk um ma as kanari

Sorry i kent drop,
Im non stop, evry day on the top,
gjujna pluma si robot,
Skom nevoj per patent kom auto pilot
Ti Sen ski mos ja fut kot
E lexoj jeten horoskop,
tshof nga larg teleskop,


im non stop, sorry i kant drop,
evry day on the top
gjujna pluma si robot,
sen ski mos ja fut kot,
e ndrroj motin meteorolog,
Mthuj ku jeton a jeton ntok.

Rambo shit,
ti si njeh tmit ulu mos u ngrit,
nrrug vec tu shit,
ska ardh koha prit.

Krejt lekt ti ka marr avokati
Na jena ma tshpejt se maserati
Brr snka kap aparati
Jam tu bo pare po si matti.

Spo kaj lot po kaj flori,
f**kit anomali,
mfal jam akoma i ri me menjen vec per me shti,
ca the spo tni.

Ti ke studju nshkoll student mthuj ku i ki ment,
Mos shto koment,
harroje ket moment.

Skeni pa asni sen
Ky osht thjesht fillimi
Shum i shtrejt cmimi
Per me e ble
Duhen pare sa tre

Boj jeten qe ti po kerkon,
boj jeten qe ti simagjinon.
Spo kuptoj ca ti po menon
Pak si shum po kerkon
Alo alo ik anej pom mpengon.

im non stop, sorry i kant drop,
evry day on the top
gjujna pluma si robot

E lexoj jeten n"horoskop,
tshof nga larg teleskop,
Ti je shum i vogle duhet me marr microskop,
Hala nrrug non stop,
Sorry i kant drop
Fuck that is photoshop.

Stealth - Non Stop

Ajo nuk di mu ndal on top o zot
Pretty bi**h so hot rrezistenca
Ai nuk din me tfal on job gunshots
Bad shqipez on the block kudo vin me benza
Sa her qe jena bashk we fly Aladin
We ride pandalim bojna kilometra
Sa her qe kana dal tu pi canabis
Ti flak un benzin so high is rraketa

Ajo nuk di mu ndal on top o zot
Pretty bi**h so hot rrezistenca
Ai nuk din me tfal on job gunshots
Bad shqipez on the block kudo vin me benza

Tu jetu sikur neser kam me vdek f**kd up
Pa u lodh jam tu rreziku on road non stop
Ajo thot nuk e du po so kan locked up
I don shqipet lock off lloj qe bojn gunshots
Bina flak ku do shkelim yeh we burn the club up
Krejt po folin gang gang but they talk about us
Skena fjal 100 shishe du mi hap mi derdh kot
Ajo po do me u lag un e laj me Ciroc
Ajo po do me plas plas tritol
Ajo o tjeter class class move on
Merri shoqet hajde bashk bashk game on
Se my shqipez jan lojtar ndark ping pong
A do me shku nhava dhe me hup kontroll
Dhe kur tdush te uli posht sikur ashensor
A mundesh me duru me thon nuk o boll
Yeah i move like bond por nuk jam aktor

Refrain :
Ajo nuk di mu ndal on top o zot
Pretty bi**h so hot rrezistenca
Ai nuk din me tfal on job gunshots
Bad shqipez on the block kudo vin me benza
Sa her qe jena bashk we fly Aladin
We ride pandalim bojna kilometra
Sa her qe kana dal tu pi canabis
Ti flak un benzin so high is rraketa

Ajo nuk di mu ndal on top o zot
Pretty bi**h so hot rrezistenca
Ai nuk din me tfal on job gunshots
Bad shqipez on the block kudo vin me benza

Kater kurva me nji dhom tu bo mic check
Tre blondies i perzij dhe me nji brunet
Bad bi**hez in the club yeah i see they flex
Everybody wanna link up HB connect
She bad when she moving on the dancefloor
Dancehall un i du dy vetem dy bojn skrrr
Shes hot edhe don me bo speed sikur Lambo
On top edhe bon melodi sikur piano

Refrain :
Ajo nuk di mu ndal on top o zot
Pretty bi**h so hot rrezistenca
Ai nuk din me tfal on job gunshots
Bad shqipez on the block kudo vin me benza
Sa her qe jena bashk we fly Aladin
We ride pandalim bojna kilometra
Sa her qe kana dal tu pi canabis
Ti flak un benzin so high is rraketa

Ajo nuk di mu ndal on top o zot
Pretty bi**h so hot rrezistenca
Ai nuk din me tfal on job gunshots
Bad shqipez on the block kudo vin me benza

Yetmir Hella - Non Stop

Yetmir Hella:

Kush o qiky reperi me autotune qe po knojka
fllowin tdobt e paska edhe zoni nuk pi shkojka
hella motherfucker kallzomni who is next
si na sun boheni kurr mos ju bohet komplex
Lokk my swag man homie rrini krejt relax
djali yt ka fllow,tkom .i pa durerx
one love for my G's fuck u for mu haters
rolling like a boss,money money maker
Haa mirsevin nrap game
yetmir mo fucka majen men qet nick name
BOSS muni mi pas veq cigaret
young money boy,qu quli dritaret
STOP un jom MR.Hella
nale beatin ngom znin bitch acapella si me kon prej ushtris
Vodka kallashnikov dajt i kom prej rusis

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Manjola Nallbani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë