Më mbaj mend (për 1 muaj)

Manjola Nallbani - Duaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Ti ma drodhe zemrën
Ti ma hoqe mëndjen
Ti më bëre të besoj te dashuria

Kjo magjia jote i jep frymë kësaj bote
S'di ta them vetëm me fjalë se jam e jotja unë

Ti thjesht më duaj...

U treta unë
U trete ti
U tretëm ne për dashuri

Për ty bëhem diell
Për ty do ndriçoj
Ta shkruaj në qiell
Për ty do jetoj

S'di ta them me fjalë
Nuk di ta them
Veç një prekje e jotja
Frymë më jep

S'di ta them me fjalë
Si ta them?
A ndjen njësoj?
Më thuaj...

Kjo magjia jote i jep frymë kësaj bote
S'di ta them vetëm me fjalë se jam e jotja unë

Ti thjesht më duaj...

U treta unë
U trete ti
U tretëm ne për dashuri

Për ty bëhem diell
Për ty do ndriçoj
Ta shkruaj në qiell
Për ty do jetoj


Manjola Nallbani - Duaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Duaj".
3. Video është e këngës "Duaj", por nuk këndohet nga Manjola Nallbani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Manjola Nallbani:


Komente 0