Mannie D
Mannie D

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Mannie D është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. Më datë 11 Gusht 2020, Mannie D publikon videoklipin "Okej". Më datë 24 Shtator 2020, Mannie D publikon videoklipin "Bad One". Më datë 13 Mars 2021, Mannie D publikon videoklipin "3 AM". Muzika e këngës u punua nga Buci (TiKTaK) & Mannie D. Produksioni audio u realizua nga Lurro. Më datë 28 Dhjetor 2021, Mannie D publikon videoklipin "A M'don Ti". Produksioni audio u realizua nga Zzap And Chriss. Më datë 11 Gusht 2022, Mannie D publik...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0