Më mbaj mend (për 1 muaj)

Maria Duka - I Don't Wanna Cry  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 10

Komente

Asnjë Koment

19/03/2013

2013-03-19T16:33:33+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "I Don't Wanna Cry" kënduar nga Maria Duka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Maria Duka i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Mariah Carey. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

You and I must make a pact
We must bring salvation back
Where there is love
I'll be there
I'll reach out my hand to you
I have faith in all you do
Just call my name
And I'll be there
Trey : I'll be there to comfort you
I'll build my world of dreams around you
I'm so glad I found you yeah
I'll be there with a love so strong
I'll be your strength
You know I'll keep holding on
Let me fill your heart with joy and laughter
Togetherness well it's so long after
Just call my name
And I'll be there
I'll be there to protect you
With an unselfish love that respect you
Just call my name
And I'll be there
Trey : I'll be there to comfort you
I'll build my world of dreams around you
I'm so glad I found you yeah
I'll be there with a love so strong
I'll be your strength
You know I'll keep holding on
If you should you ever find someone new
I know she better be good to you
'Cause if she doesn't
Then I'll be there
Don't you know baby yeah yeah
I'be there, I'll be there
Just call my name
And I'll be there
I'll be there baby
You know I'll be there
Just call my name
Then I'll be there
Just look over your shoulder
Just call my name
And I'll be thereKomente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet