A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Maria Lajçaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  63
BIOGRAFIA: Maria Lajçaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 29 Nëntor 2010, Maria Lajçaj publikon videoklipin "Kenga Ime Bashkon Trojet". Në vitin 2012, Maria Lajçaj publikon albumin "2 Me 8" Në vitin 2012, Maria Lajçaj, Viki Lulgjuraj & Amanda Ujkaj publikojnë albumin "Të Bukurat E Malsisë" Më datë 1 Korrik 2013, Maria Lajcaj publikon videoklipin "Fenomen". Muzika e këngës u punua nga Gjon Bibaj, teksti u shkrua nga Gjon Bibaj. Videoklipi u prodhua nga Musical. Më datë 26 Tetor 2014, ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

2 Me 8 (2012)

Të Bukurat E Malsisë (2012)


» Dërgo Një Këngë »

Shqipja Jone
Kenga Ime Bashkon Trojet
Perfekt
Dasma Ma E Bukur
Fenomen


Artistë Të Ngjashëm:

Halide Piskala

Sela Begaj

Dilja

Irena Ciceri

Kosovare Gashi

Nazmije Demolli

Selvete Bajrami

Lendita Mjekiqi

Sanije Doberlani

Mihrije Lestrani


Tags: Maria Lajçaj, Maria Lajqaj, Marie Lajqi, Marie Lajqaj, Marie Lajçaj, Maria Lajcaj, Marie Lajcaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019