Më mbaj mend (për 1 muaj)

Maria Lajçaj - Po Ta Kisha Dit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Po ta kisha dit,
se ta kam merzit
djalo pa te pyt
un do kisha ik nga ti 2x

Zemren ma copton
shpirtin ma mundon
cke qe po largon prej meje 2x

Ref:
Dashuria eshte nje loj
cdo njeri do ta provoj
dikush lojen do ta humb
dikush do fitoj 2x

Nese ti me do
mos u zemero
zemren e beso
kurr mos e harro ti 4x

Po te pres une ty
ne kte dashuri
hajde ti afrou pran meje 2x

Ref: 2x


Maria Lajçaj - Po Ta Kisha Dit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Ta Kisha Dit".
3. Video është e këngës "Po Ta Kisha Dit", por nuk këndohet nga Maria Lajçaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Maria Lajçaj:


Komente 0