Më mbaj mend (për 1 muaj)

Maria Lajçaj - 2 Me 8 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Ty te ka pas ana me mua per me dal
e asaj bjondines zemren me ja fal
A po ta ka ana qe une ma nuk vuaj
gjeta dashurin ti me tjetren luaj

ti kerkove shume nga une dashnin tane e kurrseve
une e mjera tdeshta shume por ti ike kurr su ktheve
ti ma bane 8 me 2 e ju ktheve dashnis vjeter
do ta baj une 2 me 8 mas do kohe gjej ni tjeter

Ty te ka pas ana me mua per me dal
e asaj bjondines zemren me ja fal
A po ta ka ana qe une ma nuk vuaj
gjeta dashurin ti me tjetren luaj

kanga ime me pak rreshta e te bukur melodi
gjeta djalin qe e deshta ku jam une e ku je ti
ti ma bane 8 me2 e ju ktheve dashnis vjeter
do ta baj une 2 me 8 mbas do kohe gjej ni tjeter

Ty te ka pas ana me mua per me dal
e asaj bjondines zemren me ja fal
A po ta ka ana qe une ma nuk vuaj
gjeta dashurin ti me tjetren luaj


Maria Lajçaj - 2 Me 8
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "2 Me 8".
3. Video është e këngës "2 Me 8", por nuk këndohet nga Maria Lajçaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Maria Lajçaj:


Komente 2