Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marije Lajqaj - Qka Ka Zogi Qe Po Qan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Cka ka zogu qe po qan
ka lan shpi ka lan vatan-ee
ka lan motra e vllazni e ka ardhun gurbetli 2x

cka ke zog qe ste zen gjumi
a thue nata ktu te zuuniii
a ke buk e a ke uj
a pot plak ai dhe u huj-ee 2x

Asht ni bilbil sa mire kendon
gjitha vashat i gezon 2x

o te burimi do ta pres
me ja pa dy syt e zes 2x

Kno bilbil ti fushave
bashk me kang te vashave
qe kendon lendinave
ane e mbane kodrinave

O bilbili ka ni hall
per syzezen ka shum mall 2x

o te burimi do ta pres
me ja pa dy syt e zes 2x

Kno bilbil ti fushave
bashk me kang te vashave
qe kendon lendinave
ane e mbane kodrinaveNuk kemi video për këtë këngë.
Marije Lajqaj - Qka Ka Zogi Qe Po Qan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qka Ka Zogi Qe Po Qan".
3. Video është e këngës "Qka Ka Zogi Qe Po Qan", por nuk këndohet nga Marije Lajqaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Maria Lajçaj:


Komente 0