A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Maria Mena

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
  • Emri i Vërtetë:
  • Maria Viktoria Mena
  • Vendlindja:
  • Oslo 
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Maria Mena është një këngëtare e huaj shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Maria Viktoria Mena is a Norwegian pop artist. Maria Mena was born into an artistic family. Her mother is a playwright and her father a drummer. Both Maria and her brother, Tony, are named after characters from Leonard Bernstein's West Side Story. Her mother is Norwegian and her father is American of Afro-Nicaraguan descent. Her father played in several bands in Oslo, which influenced Mena to write and record her own music. When Mena was nine yea...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Adele

Hadise

Jessie J

Kelly Clarkson

Vanessa Hudgens

Katy Perry

Cheryl Cole

Hilary Duff

Lady Gaga

Loreen


Tags: Maria Mena

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019