Më mbaj mend (për 1 muaj)

Maria Mena - They Smoke A Lot Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


You smoke a lot
Down that hill is a where you're dropped
And your mama's saying "no, no, no, no, no, no"
And your daddy's saying "no, no, no, no, no, no"
You're in trouble, you're in trouble this time, this time

They smoke a lot
Catch their disease, that's what you've got
And your teacher's saying "no, no, no, no, no, no"
And your grandma's saying "no, no, no, no, no, no"
You're in trouble, you're in trouble this time, this time

But it feels soothing
But you're not moving 'cause you're dead, so dead


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/01/2007


Maria Mena - They Smoke A Lot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "They Smoke A Lot".
3. Video është e këngës "They Smoke A Lot", por nuk këndohet nga Maria Mena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Maria Mena:


Komente 0