Më mbaj mend (për 1 muaj)

Maria Mena - Eye Soar Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


The ugly naked truth she starves me of my youth
I stand alone untill you catch on
I swear it's not by choice, but Ana has this voice
It's calls me down, it gives me purpose
And it's allright, I'm allright I want to be okey
I've seen it before this eye soar, it's me. Me.

I will not be hurt by this confining skin
That I so reluctantly live in
My worth is measured sourly according to the scale
I get heavy, I feel frale
And it's allright, I'm allright I want to be okey
I've seen it before this eye soar, it's me. Me.


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/01/2007


Maria Mena - Eye Soar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eye Soar".
3. Video është e këngës "Eye Soar", por nuk këndohet nga Maria Mena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Maria Mena:


Komente 0