Maria Zeme

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Pogradec 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Maria Zeme është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 4 Korrik 2013, Blero publikon videoklipin "Një Moment", në bashkëpunim me Mariën. Videoklipi u prodhua nga kompania ASHA. Me këtë këngë, Blero u paraqit në këto festivale: Netët E Klipit Shqiptar 13 (2014), Zhurma Show 2013 (2013). Më datë 4 Mars 2016, Alex publikon videoklipin "Ti Po Don", në bashkëpunim me Mariën. Më datë 25 Tetor 2018, Maria Zeme publikon videoklipin "Mama Mia". Më datë 23 Dhjetor 2018, Maria publikon videokli...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Manii

Lil Linda

Trina (Rap)

BOXi

Adriana Hisker

Out Lawz-E

Dori (Rap)

Eir

Marigonna

Snovv


Tags: Maria Zeme

Krijo Një Kartolinë