Mariglen Hazizaj
Mariglen Hazizaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Fier
  • Jeton në
  • Shqipëri
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 27 Mars 1991
  • Horoskopi:
  • ♈ DashiBiografia

BIOGRAFIA: Mariglen Hazizaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 24 Dhjetor 2015, Mariglen Hazizaj publikon videoklipin "Nazet E Dashuris". Më datë 17 Mars 2016, Mariglen Hazizaj publikon videoklipin "Uratat E Nenes". Më datë 4 Qershor 2016, Paro & Mariglen Hazizaj publikojnë videoklipin "O Bilbili Malit". Më datë 27 Dhjetor 2016, Mariglen Hazizaj publikon videoklipin "Endrra E Bekuar". Më datë 20 Qershor 2017, Mariglen Hazizaj publikon videoklipin "Më Ka Thënë Doktori". Më datë 6 Tetor ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 4