A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Marigona Jelliqi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  16
  • Origin:
  • Mitrovica 
  • Residence:
  • Austri 
  • Age:
  • 24
  • Zodiac sign:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Marigona Jelliqi is a popular singer of Pop music. Produksioni ‘Black Fish Entertainment’ po merret seriozisht më këngëtarët e rinj, e një këngëtare e re e cila është pjesë e këtij produksioni, është Marigona Jelliqi, e njohur si Gona, ka lindur ne Mitrovice por jeton ne Austri. Marigona dëshiron që karrierën e saj muzikore ta fillojë në Kosovë. Është kjo Marigona Jelliqi e cila ka treguar se deshiron të publikojë albumin e saj të parë. Më datë 10 Mars 2015, Marigona Jelliqi publikon videoklip...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Festina Mejzini

Tringa Rexhepi

Nazmije Selimi

Fiorela Sahiti

Jehona Lumi

Bleta Brovina

Filloreta Raçi (Fifi)

Suanita

Vesa Smolica

Nita Latifi


Tags: Marigona Jelliqi, Gona

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019