Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marigona Jelliqi - Love U Forever Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Nuk e di qfar te bej
Nuk e di qka tmendoj
Shikimi yt te un ndikoj
Ti me ben qe te ndjej
gjith pergjigjet i gjej
TI JE I VETMI!

Ti me ben qe te ndjej
gjith parimet ti thej
a jam un ajo qe tplocon
se ti je aj qe mkompleton.

Ref. I'm gonna love u forever (4x)

Jetes time veq ti
me dhe nje kuptim te ri
ndaj teje kam veq dashuri
ti je aj qe kerkoj
me jep motiv te vazhdoj
TI JE I VETMI!

Ti me ben qe te ndjej
gjith parimet ti thej
a jam un ajo qe tplocon
se ti je aj qe mkompleton.

Ref. I'm gonna love u forever (4x)

Ti je i vetmi, ti je i vetmi

Ref. I'm gonna love u forever (4x)
Marigona Jelliqi
Publikimi: 26/11/2011
Video Produksioni: ASHA


Marigona Jelliqi - Love U Forever
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Love U Forever".
3. Video është e këngës "Love U Forever", por nuk këndohet nga Marigona Jelliqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Marigona Jelliqi:


Komente 0