Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Marigona Vitia

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  28
BIOGRAFIA: Marigona Vitia është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 2 Maj 2010, Marigona Vitia publikon videoklipin "A Dalim"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Katrin

Eli Qorri

Pashke

Samira

Fatlume Mamuti

Eliza Markiq

Almenda

Arjanita Shala

Taunita

Enkeleda Dervishi

Tags: Marigona Vitia


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet