Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marigona - Do Te Vi Ne Mengjes Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


do te vi nje nate, ne dritaren tende
te te veshtroj, kur ti je ne enderr
do te vi atehere, kur te jesh ne gjume
te t'shikoj si fle, se te dua shume.

do vi ne agim, nga gjumi te te zgjoj
te marr ne perqafim, dhe kurre mos te leshoj
do vi ne mengjes, te te sjell ty dashurine
te t'shikoj si buzeqesh, ta shijoj ty lumturine

Refreni:
Yllin nga qielli do ta zbres
edhe ty, ty do te ta fal
te shikoj, te shikoj se si buzeqesh
edhe henes ate drite do te ja marr.

do te vi nje nate, ne dritaren tende
te te veshtroj, kur ti je ne enderr
do te vi atehere, kur te jesh ne gjume
te t'shikoj si fle, se te dua shume.

Refreni:


Ky tekst u dërgua nga Florent AbrashiMarigona
Publikimi: 01/12/2002


Marigona - Do Te Vi Ne Mengjes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Te Vi Ne Mengjes".
3. Video është e këngës "Do Te Vi Ne Mengjes", por nuk këndohet nga Marigona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Marigona:


Komente 0