A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Marina & Fabi - Shpetoni Dashurine


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

28/10/2009

2009-10-28T21:02:47

See Also

Fabi

Participating in

Top Fest 6


(Marina)
a do ndjej ashtu siç te ndjeva ty,a do mbetesh ti per mua imazh neper sy, a me mendon ashtu si te mendoj ty,nuk e dija a te kujtohem ashtu si m'kujtohesh ti,ndalu pak hapi syte dhe me shiko jam ajo qe te dua ,tjetra ty ste meriton beibi, se kjo nate tani po me hedhte gjiate se ky çast jo nuk ndalohet pse ky fakt jo nuk pranohet.

ref.
te lutem trego me don a s'me don te lutem shpetoje ti dashurin ton(4x)

(Fabi)
jepi zemer jepi vetem nje mundesi jepi shpirtit binjake vetem nje shance qe te gjiej qetesi, une per ty jam gati gjithçka te bej, vetem te jap nje buzeqeshje zemres qe plagos ne jete ton,shkputim kengen

(Marina)
qeteson stuhi

(Fabi)
zhdukmi ti per para meje,jo mos me le merzi,reflektor dashurin tone ti shpeto sepse neser do jete von dhe sa gjie qe na ndhimojn.hej

ref.
te lutem trego me don a s'me don te lutem shpetoje ti dashurin ton(4x)

dashurin tonnn....


Lyrics submited by Egzon Kaloshi


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019