Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Mario Beats

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Mario Beats është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 4 Shkurt 2016, Mario publikon videoklipin "Sic E Don Ti". Muzika e këngës u punua nga Mario Beats, teksti u shkrua nga Mario Beats. Më datë 16 Maj 2016, Mario publikon videoklipin "Pa Ty", në bashkëpunim me Arbi. Në Dhjetor 2017, Mario merr pjesë në Shkodra Fest 3 me këngën "Materjaliste", në bashkëpunim me Besari. Më datë 3 Tetor 2017, Mario Beats publikon videoklipin "Sonte Me Ty"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Zgjim Baraliu

Net 11

Contraband Gotti

Rolly

Franc Koruni

T4k

Lum Dakaj

Fredi

Drama

Ekrem Bislimi


Tags: Mario Beats, Mario Beat's, Mario

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet