Mario Bregu
Mario Bregu

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Mario Bregu është një këngëtar dhe autor këngësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 9 Mars 2018, Mario Bregu publikon videoklipin "Pa Ty". Muzika e këngës u punua nga Mario Bregu. Më datë 3 Dhjetor 2020, Mario Bregu publikon videoklipin "Premtim". Muzika e këngës u punua nga Mario Bregu, ndërsa teksti u shkrua nga Petro Xhori. Videoklipi u prodhua nga kompania ND Film Pro. Më datë 19 Qershor 2021, Aurel Thellimi & Mario Bregu publikojnë videoklipin "Shok E Vella". Teksti i këngës u shkrua nga Aurel Thellimi. Videok...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 19