Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mario Gjini

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Mario Gjini është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. Më datë 30 Gusht 2016, Mario Gjini publikon videoklipin "Zemer". Më datë 16 Shtator 2017, Mario Gjini publikon videoklipin "Du Me T'pas". Muzika e këngës u punua nga Marsel Gunga, teksti u shkrua nga 2 Step, ndërsa për orkestrimin u kujdes Marsel Gunga....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dj Denny

Dj Flame

ANSO

Arlito

Jens

Elidon

Mannie D

Alessandro

Dj Manco

Dj Xhino

Tags: Mario Gjini


Komente mbi këtë artist