Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk ka akoma asnjë votë

 • Vendlindja:
 • Laç 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Sh.B.A. 
 • Mosha:
 • 23 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Mario Gjonaj është një shkrimtar. Ai u lind ne Laç, Kurbin. Ciklin 9-vjecar e kreu ne shkollen “Osman Myderizi”, Tirane. Qe ne moshe te vogel u dallua aftesia e tij per te krijuar si ne proze dhe ne poezi. Pervecse te shkruarit, nder hobite e tij ne femijeri kujtojme futbollin, qe e ushtroi per shume vite. Ne vitin 2015 kreu shkollen e mesme ne Gjimnazin “Ismail Qemali”. Ne vitin 2019 kreu studimet Bachelor ne Drejtesi, prane Universitetit Europian te Tiranes. Aktualisht vazhdon ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Klevis Maliqi

Leonard Mrishaj

Serael

Samed Hoxhaj

Kristi Bakiasi

Romario Xhaferri

Besart Ramiz Tafaj

Bujar Meholli

Perparim Blakaj

Leonard Shala

Tags: Mario Gjonaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet