Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mariola Kaçani - Vajta Ne Pazar

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vajta Ne Pazar".
3. Video është e këngës "Vajta Ne Pazar", por nuk këndohet nga Mariola Kaçani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mariola Kaçani - Vajta Ne Pazar  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Ca Ne Vlore Ca Ne Tirane"

Komente

Asnjë Koment

22/02/2014

2014-02-22T11:19:43+00:00Gagaga Gagaga Pula Bente Kakaka
Gagaga Gagaga Pula Bente Kakaka

Vajta në pazar i mjeri
bleva një patë
po çe Deshe è?
pula bënte ka ka ka

(Refreni)
kokoshi këndonte
djali po gëzonte
hopa kali thoshte hipëm mua
çupa thoshte fli me mua 2×

Kakaka Kakaka Rosa Bente Kakaka
Kakaka Kakaka Macja Bënte Mjau

Vajta në pazar i mjeri
bleva një rosë
Boçe Deshe Ne Pazare

rosa bënte bja bja bja
macja bënte mja mja mja
hopa pata bënte ga ga ga
pula bënte ka ka ka

(Refreni)
koposhi këndonte
djali po gëzonte
jalla kali thoshte hipëm mua
çupa thoshte fli me mua
ik moj çupë se nuk të dua

Bum Bum Bum Bum Bum Bum Qeni Bënde Hum Hum Hum Bum Bum Bum Bum Bum Bum Qeni Bënde Ham Ham Ham Hum Hum 2×

Vajta në pazar i mjeri bleva një top
Boçe Deshe Ne Pazare 2×

qëni bënte hum hum hum
rosa bënte bja bja bja
jalla macja bënte mja mja mja
pata bënte ga ga ga
pula more bënte ka ka ka 2×

(Refreni.)
koposhi këndonte
djali po gëzonte
hopa kali thoshte hipëm mua
çupa thoshte fli me mua


Ky tekst u dërgua nga Boloke
Më Shumë Këngë Nga Mariola Kaçani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet