Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mariola Kaçani - Ca Ne Vlore Ca Ne Tirane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  19

Naj Naj Na Na Na Na Na
Na Naj Naj Naj Na Na Na Na Na Na Na Na
Na Na Na Na Na Na Na Na Na Na Na Na Na Na Na...

Çka Ne Djeme Qe Lane Fshane
Lane Nene Dhe Babane
Per Te Zene Kasabane
Cane Vlore Ca Ne Tirane 2×

Ref...2×.
Ca Ne Vlore Ca Ne Vlore
Ca Ne Vlore Ca Ne Tirane
Ca Ne Vlore Ca Ne Vlore
Ca Ne Vlore Ca Ne Tirane

Gullu Gullu Gullu Varet

Me Ne Djemte Gullu Vare
I Bej Pune Met Ka Rare
Atje Beqare Mbi Qare
Gjeten Nuse Ne Pazer

Ref
Gjemte Mund Gjemte Mund
Gjemte Nuse Ne Pazare
Gjemte Mund Gjemte Mund
Gjemte Nuse Ne Pazare

Ca Ne Vlore Ca Ne Vlore
Ca Ne Vlore Ca Ne Tirane
Ca Ne Vlore Ca Ne Vlore
Ca Ne Vlore Ca Ne Tirane 2×

Ti 20 Nusja 30
Lajkatarë Plot Me Huqe
Bulevardi Me Xintim
Ska Si Nuse Fshatim Tim

Ska Si Bar Ska Si Bar
Ska Si Bar Nga Fshatim Tim 2×
Ca Ne Vlore Ca Ne Vlore
Ca Ne Vlore Ca Ne Tirane 2×

Ky tekst u dërgua nga VeloPublikimi: 03/08/2013


Mariola Kaçani - Ca Ne Vlore Ca Ne Tirane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ca Ne Vlore Ca Ne Tirane".
3. Video është e këngës "Ca Ne Vlore Ca Ne Tirane", por nuk këndohet nga Mariola Kaçani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mariola Kaçani:


Komente 0