Mariza Ikonomi

Mariza Ikonomi: Motra është Shoqja Ime Më E Mirë

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[02-09-2012]
Gjithnje ka shprehur dashurine dhe lidhjen e ngushte qe ka me motren e saj, kengetarja Mariza Ikonomi. Edhe ne kete foto Marizen e shohim se bashku me Ledian, motren e saj.

Pervec ngjashmerise fizike duket se motrat Ikonomi kane te perbashket edhe preferencen per erashkat.

Kengetaren e shohim ne forme te mire fizike, ndonese prej kohesh i mungon skenes shqiptare.
 (shqiptarja)

Mariza Ikonomi: Motra është Shoqja Ime Më E Mirë


Komente 0