A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Mariza Ikonomi - Kujtimet E Studentit


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/02/2013

2013-02-11T01:43:40

Nje dite ne banka o mike
Dy emra i gdhendem dikur
Po ti nuk e di si me ike
Ndaj vura ne zemer nje gure

Dashuria e pare nuk harrohet
Degjo kete fjale qe trondit
Vec mali me mal nuk takohet
Por njerezit takohen nje dite

Ne u ndame ne eresire
Jeta ndarje ka
Por se zemra lamtumire
Zemres nuk i tha

U ndame nga shkolla mban mend
Po ne nuk u ndame perjete
Ndaj tjeter s’e zu vendin tend
Te dyte dashuri s’mund te kete


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019